• O Hoteli Forton

O Hoteli Forton

Príjemný hotel Forton*** sa nachádza v srdci Vysokých Tatier, pod masívom Lomnického štítu v rozvíjajúcej sa časti Stará Lesná. Je vzdialený len 2 km od lyžiarskeho a rekreačného strediska Tatranská Lomnica.

Hotel vás zaujme a očarí rozlohou zelene a nádhernými pohľadmi na končiare Tatier. Je obľúbeným miestom oddychu pre rodinu s deťmi, ktorá uprednostňuje relax v prírode.

Vysoké Tatry - Váš dovolenkový cieľ - sú na dosah. Od nás sú blízko prístupné všetky možnosti letnej aj zimnej dovolenky, aquaparky a iné atrakcie. Užite si vynikajúcu kuchyňu a priateľský personál.

Hotel Forton ako súčasť komplexu Residence Lesná je tiež vhodným miestom pre konferencie, školenia, firemné akcie a iné spoločenské udalosti.

Oddych v spojení s prírodou

Hotel Forton ponúka ubytovanie v 7 apartmánoch, 22 dvojlôžkových izbách a 2 rodinných izbách. Decentne zariadený interiér podčiarkuje krásu okolitej prírody a vy sa v ňom budete cítiť príjemne. Izby a apartmány sa dokážu prispôsobiť vášmu želaniu – či chcete oddychovať na manželskej posteli alebo oddelených lôžkach.

V priestoroch reštaurácie si vychutnáte tradičné špeciality podľa receptov Petra Ďurča, elitného šéfkuchára a člena Gourmet klubu.

Všetko, na čo si spomeniete

V Hoteli Forton nájdete širokú ponuku aktivít a doplnkových služieb. Priamo pred hotelom sa nachádza tenisový kurt a golfový putting green. Vaše ratolesti sa zabavia aj vo vnútri v detskom kútiku, pri ping-pongu, či biliarde. Po náročnom dni si aj vy môžete oddýchnuť vo wellness centre nášho partnerského hotela Lesná alebo si dopriať blahodarnú masáž v podaní terapeutiek za poplatok. K hotelovému servisu patrí prenájom bicyklov.