• Tipy pre aktívny oddych

Tipy pre aktívny oddych

Prežite Váš pobyt vo Vysokých Tatrách intenzívne a v maximálnom pohodlí. Inšpirujte sa našimi tipmi pre aktívny oddych.

Vysokohorská turistika

Prechádzky tatranskou prírodou Vás nikdy neomrzia. Vo Vysokých Tatrách na Vás totiž čaká viac ako 600 kilometrov značených turistických chodníkov. Najznámejšia Tatranská magistrála v dĺžke 46 kilometrov spája najobľúbenejšie turistické miesta - Podbanské, Štrbské pleso, Sliezsky dom, Hrebienok, Skalnaté pleso, Zelené pleso a Biele pleso. Turistické chodníky Vás zavedú do horských dolín, na vysokohorské chaty, k najkrajším tatranským plesám či na vrcholy dvojtisícových štítov.

Cyklovýlety

Región Vysokých Tatier ponúka až 160 kilometrov cykloturistických trás. Vysadnite na bicykel a obdivujte tatranskú panorámu z dvojkolesovej perspektívy. Cesty Vás zavedú do horských dolín, ale aj k niektorým vysokohorským chatám.

Golf

Ušľachtilý šport v nádhernom vysokohorskom prostredí. Len pár kilometrov od Hotela Hills sa nachádza majstrovské 27-jamkové golfové ihrisko Black Stork. K dispozícii sú tréningové plochy, profesionálni PGA tréneri, golfová škola, požičovňa a obchod s golfovým výstrojom.

Zimné aktivity

Zažite lyžovačku v prašane na najvyššie položenej zjazdovke na Slovensku s masívom Lomnického štítu za chrbtom! Vo Vysokých Tatrách nájdete top lyžiarske zjazdovky, možnosti pre bežkovanie, sánkovanie a korčuľovanie. Na recepcii Hotela Hills sa dozviete vždy aktuálne informácie o situácii v jednotlivých strediskách.

Videoprezentácia hotela

Rezervujte si pobyt